head Head2 head3
Eng Lat    
head2 Interneta attīstības studija head23
head31
Pakalpojumi Portfolio Kontakti 
head33
 

1px

Interneta vietņu izstrāde, optimizācija un virzīšana.

seo

Interneta studija "1st-studio.com" jau vairāk nekā desmit gadus Latvijas tirgū piedāvā pilnu interneta risinājumu paketi, kurā iekļauts praktiski viss, kas būtu nepieciešams veiksmīgai sava uzņēmuma, pakalpojuma vai produkta prezentācijai internetā un elektroniskajos medijos.

Interneta vietņu, mājas lapu un aplikāciju izstrāde

web Dizains

Profesionala mājas lapu un portālu dizainaizstrāde atbilstoši jūsu biznesa prasībām un darbības sfērai

web Programmēšana

Interneta vietnes satura pārvaldība, speciālie konkrētajam klienta izstrādātie un viņa vajadzības nodrošinošie moduļi, integrācija ar dizainu un visaptveroša sistēmanalīze - mūsdienās jūsu iespējas ierobežo tikai idejas, jo tehnoloģijas atļauj gandrīz visu.

iPhone un iPad aplikācijas

Visstraujāk augošais informācijas apmaiņas tirgus mūsdienās ir mobilās aplikācijas. Veikali un ziņu portāli, grāmatas un izglītības aplikācijas tā ir tikai maza daļa no tā ko iespējams izveidot un izmantot Jūsu mobilajos tālruņos.Sevišķi populāri Latvijā kļuvuši dažādi mārketinga risinājumi, kas palīdz pārdot vai virzīt tirgū kādu noteiktu pakalpojumu vai preci. Piedāvājam visu pakalpojuma izstrādes ciklu sākot ar koncepcijas izstrādi, dizainu un programmēšanu.

Interneta vietņu, mājas lapu virzīšana

Sociālo tīklu mārketings

Kļūsti pamanāms un iekaro savu vietu interneta tirgū ar visiem pieejamiem līdzekļiem, ieskaitot sociālos tīklus, blogus un elektroniskos medijus. 1st-studio Jums palīdzēs izveidot pareizo stratēģiju un veiks visu pamatdarbu, lai Jūs tiktu pamanīts.

Mājas lapu optimizācija

Mājas lapas audits, mājas lapas optimizācijas stratēģijas izstrāde, interneta vietnes lapas satura uzlabošanas rekomendācijas. un daudz, kas cits veiksmīgai jūsu mājas lapas pozicionēšanai interneta meklētāju sarakstos.

Reklāmas baneru izveidošana

Digitālā un drukas reklāma ir viens no veidiem, kā likt pievērst sev uzmanību. Saskaņojot reklāmas stilu ar Jūsu interneta vietnes izskatu, iespējams panākt vienotu un atpazīstamu uzņēmuma vai projekt atpazīstamību klienta acīs

up print
 
 
Copyright 2004- 2018  1st-studio.com
Klientiem
Lietotājs
Parole
Praktiski padomi
 
Apple Inc.   Apple MacOS X
Current project: www.orchid3.com